Waarom Coronel Karting voor jouw Bedrijfsuitje 100 Personen?
Kijk, een bedrijfsuitje voor 100 man. Dat vraagt om schaal, om professionaliteit, en vooral: om een ervaring die iedereen pakt. Hier in Noord-Holland, bij Coronel Karting, hebben we precies dat. Wij zijn niet zomaar een kartbaan; we zijn een compleet indoor entertainmentcentrum, opgericht door mijn broer Tom en mijzelf. En als je ons kent, weet je dat we van aanpakken weten. We hebben ruim 30 jaar ervaring in de entertainmentsector en weten precies hoe je zo’n grote groep beweegt, motiveert en, ja, zelfs een beetje uitdaagt. Onze kartbaan is trouwens geïnspireerd op het legendarische circuit van Spa-Francorchamps. Dat zegt al genoeg, toch?
Meer dan alleen racen: Jouw Team, Onze Arena
Een interactief en dynamisch bedrijfsuitje is meer dan alleen plezier maken. Het is een investering in je team, in de onderlinge band en in de productiviteit. Daarom bieden we bij Coronel Adventure een breed scala aan indoor activiteiten. Denk aan razendsnel elektrisch karten op ons technische circuit, maar ook aan spannende lasergamen sessies in een futuristische arena. Of wat dacht je van strategische Escape Rooms waar samenwerking cruciaal is, en zelfs VR-gaming voor een duik in virtuele werelden. Voor 100 personen verdelen we de groep in kleinere teams, zodat iedereen optimaal meedoet en de competitie echt voelbaar wordt. Onze instructeurs merken keer op keer dat deze afwisseling de dynamiek enorm versterkt.
De Kracht van Adrenaline: Teambuilding die écht werkt
Echte teambuilding, dat gebeurt niet tijdens een saaie presentatie. Dat ontstaat als de adrenaline stroomt, als je samen een uitdaging aangaat en elkaar aanmoedigt. Dat is precies wat je hier krijgt. Op basis van duizenden georganiseerde bedrijfsuitjes zien we dat een competitief element, gecombineerd met ontspanning, wonderen doet. Collega’s die normaal achter hun bureau zitten, ontdekken hier hun innerlijke racer of strateeg. En die verbinding, die neem je mee terug naar de werkvloer. Want als je samen hebt gestreden op de baan, is de drempel lager om elkaar te helpen op kantoor. Dat is de “Never give up!”-mentaliteit die we hier dagelijks ademen en overdragen.
En weet je wat zo mooi is? Zo’n groepsarrangement valt vaak onder de WKR-regeling. Dat betekent dat het voor jou als ondernemer fiscaal aantrekkelijk kan zijn. Check de details even op Belastingdienst.nl, maar het is best wel een fijne bijkomstigheid, toch? Wij helpen je graag met de juiste facturatie zodat je hier optimaal gebruik van kunt maken.
Alles onder één dak: van Vergaderarrangement tot Feest
Met 100 man wil je geen gedoe. Je wilt alles perfect geregeld hebben. En dat is precies waarom wij er zijn. Van een ontvangst met koffie en gebak tot een uitgebreid buffet of een gezellige borrel na afloop; onze horeca-faciliteiten staan tot je beschikking. We bieden complete vergaderarrangementen voor een off-site meeting, gecombineerd met actie. Een relatiedag organiseren? Ook geen probleem. We hebben genoeg capaciteit en parkeren op eigen terrein is nooit een issue. Zo kun je je focussen op wat echt telt: een fantastische dag voor je team. Want uiteindelijk gaat het erom dat iedereen met een glimlach en een voldaan gevoel weer naar huis gaat. En geloof me, dat lukt hier altijd.
Tim Coronel – De snelste man van Nederland.